Upravit stránku

Stavební práce

Již více jak 25 let pro Vás realizujeme komplexně stavební práce. Za tuto dobu se nám podařilo vytvořit tým odborně zkušených a zodpovědných lidí, kteří se postarají o Vaši spokojenost při dodávkách našich služeb pro Vás. Vztah se zákazníkem řadíme nade vše. Důležitější než "popsaný papír", je pro nás podání ruky a dodržení daného slova. K 25-ti letým zkušenostem, pak můžeme přidat i rozsáhlé technické zázemí doplněné o množství specializované techniky. Samozřejmostí je zajištění ostatních inženýrských činností. Provádíme zejména vodohospodářské, inženýrské, dopravní a pozemní stavby. 

Vlajkovou lodí jsou veškeré bourací, demoliční a zemní práce jakéhokoliv rozsahu včetně nakládání s odpady, které při těchto činnostech vznikají. Nabízíme Vám komplexní demolice, které zařídíme včetně příslušné dokumentace, povolení a likvidace odpadů. Rádi vám zpracujeme cenovou kalkulaci, napište nám.

Demolice

Jsme dlouholetými dodavateli těchto prací v ČR. K profesionálnímu řešení nám pomáhá zkušený a vyškolený personál s moderní demoliční technikou v podobě specializovaných rypadel, demoličního hydraulického nářadí jako jsou hydraulická kladiva, nůžky, drapáky různých typů a velikostí. Společnost je též vybavena velkým počtem ručního vzduchového, hydraulického a elektrického nářadí.

Zemní práce

Zemní práce byly od založení společnosti hlavní činností společnosti. Provádíme veškeré výkopy, odkopávky, dolamování hornin, násypy, svahování, zemní hráze apod. Vlastníme technologie na odstraňování stromů a náletových křovin pro práce i ve velmi nepřístupných terénnech včetně mulčování

Inženýrské stavby

Realizujeme akce v oblasti silničního a vodohospodářského stavitelství, jako jsou opravy, rekonstrukce a výstavby komunikací, výstavby kanalizací, rekonstrukce vodních nádrží, rybníků a úprav toků. Provádíme výstavby sedimentačních nádrží, zasakovacích objektů a ČOV.

Rekultivace

Jsme zkušenými dodavateli rekultivačních prací na deponiích a skládkách komunálních a průmyslových odpadů, rekultivujeme bývalé dobývací prostory a složiště popelovin s velkým využitím dodávek tříděných zemin. Společnost využívá vlastní dozery, zemní válce, hutnící a sekací techniku i pro svažité plochy. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti