Upravit stránku

Recyklace a ukládka suti

V rámci komplexního řešení demolic provozuje společnost BAUSET CZ, a.s. recyklační středisko Čepí a mobilní recyklační jednotky:

 • Recyklační středisko Čepí

  Recyklační středisko Čepí - zařízení ke sběru, výkupu a využívání odpadů, IČZ: CZE00048

  Recyklační středisko je umístěno v obci Čepí (asi 8 km jihozápadně od Pardubic), kde je možné ukládat vybrané odpady kategorie O. Cílem společnosti je druhotně využívat a zákazníkům nabízet co největší množství recyklovaných materiálů v kvalitně srovnatelné s primárními přírodními zdroji a chránit tak v maximální možné míře naše životní prostředí. Aktivní přístup společnosti se promítá v neustálém udržování moderního strojního vybavení a v nedávném rozšíření plochy recyklačního střediska na současných 11000 m2. Všechny přijímané odpady separujeme a dále drtíme a třídíme na mobilních recyklačních linkách. To nám umožňuje zákazníkům nabízet širokou nabídku recyklovaných materiálů.

  Kontakt:

 • Mobilní recyklační jednotky

  Mobilní recyklační jednotky - zařízení k využívání odpadů, IČZ: CZE00047

  Recyklace stavebních sutí je realizována jako součást našich demoličních a stavebních zakázek, v rámci provozu našeho recyklačního střediska v Čepí nebo jako samostatná činnost dle požadavků zákazníka. K recyklaci stavebních sutí využíváme mobilní čelisťové drtiče:

  • RESTA DCJ 900x600 s výkonem 80-200 t/hod
  • RESTA CH2G 900x600 s výkonem 80-250 t/hod

  Součástí recyklačních linek jsou kolové nakladače:

  • Komatsu WA 380
  • Liebherr L550 xPower

  Při využívání našich mobilních recyklačních jednotek se zaměřujeme na stavební a demoliční sutě. Máme povolení k recyklaci na většinu krajů v České republice. Dále Vám nabízíme třídění zemin a jiných materiálů na mobilních třídičích, hrubotřídičích, hruboroštu předtřídění a třídiči dlažebních kostek. Přečtěte si o již realizovaných projektech.

  Cenovou nabídku drcení, třídění Vám rádi zpracujeme dle Vaší konkrétní poptávky. Zeptejte se nás!

Prohlédněte si, jak u nás vypadá recyklace suti

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti