Upravit stránku

O společnosti BAUSET CZ, a. s.

Jsme pardubickou stavební firmou, která mezi ostatními vyniká svým přístupem. Naše práce je totiž zároveň naším hobby, a tak je precizní a sebejistá. Pyšníme se rovněž svou spolehlivostí. Obrátit se na nás můžete s požadavkem na demoliční práce, zemní práce, dopravní stavby, inženýrské stavby, pomůžeme vám při recyklaci stavebních odpadů i při betonářské a bednící práci.

Víme, že spolehlivost je v našem oboru to nejdůležitější. Ve fázi přípravy i při samotné výstavbě jsme proto precizní. Za léta praxe jsme také dokázali do své práce zahrnout bezpečnost a služby přizpůsobit tak, abychom vám dokázali vyjít vstříc ve všech požadavcích. Chceme vyhovět všem potřebám klientů, a tak je naše pole působnosti mnohdy i širší. Obraťte se na nás i se svými konkrétními požadavky, rádi se s vámi domluvíme.

Pracovníci naší společnosti

V současné době je nás ve firmě přibližně 70. Mezi pracovníky jsou stavební technici, obsluha stavebních strojů, řidiči, mechanici i dělníci. Většina zaměstnanců se do naší společnosti připojila již před mnoha lety, a tak jsou to dnes odborníci na vysoké úrovni. Znají nejen svou vlastní práci, ale také chod celé firmy, dodržování jejích standardů, zejména v oblasti BOZP a preciznosti dodávaných služeb. 

Kde nás najdete

Sídlo máme ve zrekonstruovaném domě v Pardubicích v ulici Nemošická 1495. Najdete v něm naše administrativní a správní centrum. Je zde naše účetní oddělení a oddělení přípravy budovy.

Navštivte také naše provozní zázemí, mechanizace, dílny, sklady a recyklační středisko v provozu Mechanizace v areálu bývalé cihelny v Čepí, 7 km od Pardubic. Zde se nachází recyklační dvůr a středisko mechanizace s rozlohou přesahující 11 000 m2. V areálu jsou rovněž kanceláře našich stavbyvedoucích.

 • Sídlo v ulici Nemošická
  Sídlo v ulici Nemošická
 • Areál v Čepí
  Areál v Čepí

Politika BAUSET CZ, a.s.

Našimi nejvyššími prioritami je nejen poskytovat služby s maximální pečlivostí a dbát na bezpečnost práce, ale také chránit životní prostředí. Chceme proto trvale zajišťovat služby, které mají jen minimální dopad na přírodu. Jsme totiž přesvědčení, že aktivní přístup k ochraně přírody a snaha o nepřetržité snižování negativních vlivů na životní prostředí nezbytně patří k úspěšnému podnikání. 

Co obsahuje naše environmentální politika

 • Usilujeme o trvalé zlepšení svého environmentálního profilu stanovením cílů a hodnot i zavedením a trvalým prověřováním systému řízení s cílem na ochranu životního prostředí.
 • Minimalizujeme negativní dopady na životní prostředí prostřednictvím preventivních opatření a systematicky předcházíme znečišťování přírody.
 • Dodržujeme příslušné právní předpisy pro ochranu životního prostředí, které se na naši společnost vztahují.
 • Vhodným způsobem vzděláváme a motivujeme zaměstnance k aktivnímu přístupu a k dodržování zásad ochrany přírody.
 • Snažíme se informovat veřejnost, veřejnoprávní orgány a zaměstnance o našich aktivitách dotýkajících se ochrany životního prostředí.
 • Preferujeme služby příznivější k přírodě, pokud je to technicky a ekonomicky možné.
 • Minimalizujeme negativní dopad případných havarijních situací.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti